23
maj

22.05.2010

Ekipa gdansk4x4.pl została zaproszona na I turniej o puchar Rady Osiedla Nowy Port. Mieliśmy pokazać swoje samochody i być po części jedną z atrakcji imprezy. W trakcie przygotowań rozmawialiśmy na temat turnieju i postanowiliśmy dopisać się do rozgrywek. Wystartowało 5 drużyn.

1. KS Portowiec

2. Gdańsk 4×4

3. ZSM

4. IV LO

5. Nowy Port

Kolejność nie jest przypadkowa. Tak właśnie skończyły się rozgrywki. W pierwszym meczu wygraliśmy z drużyną Nowego Portu 2:1. Potem było trochę gorzej, ale podnieśliśmy się i na koniec się okazało, że dobry bilans bramkowy i wyniki innych drużyn pozwoliły nam na zajęcie drugiego miejsca w turnieju :) z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. KS Portowiec okazał się bezkonkurencyjny i wygrał wszystkie mecze.

Gdańsk 4×4 2-1    Nowy Port

IV LO 1-0    Gdańsk 4×4

Gdańsk 4×4 3-1    ZSM

KS Portowiec 2-1    Gdańsk 4×4

Podczas imprezy w Nowym Porcie dzieci miały również swoje 5 minut. Odbyły się konkursy z nagrodami, rzutów karnych i żonglerki. W między czasie miały też okazję pojeździć samochodami terenowymi i BV202.

Ekipa gdansk4x4.pl bardzo dziękuje Radzie Osiedla za zorganizowanie turnieju i możliwość spędzenia soboty w fantastycznej atmosferze zabawy. W końcu coś się dzieje. TAK TRZYMAĆ !


8 Responses to “I turniej o puchar Rady Osiedla Nowy Port”

Add reply

*