09
wrz

Wyniki Pucharu GD4x4 2009

kierowca pilot auto I II III suma
1. Arkadiusz Witczak Paweł Witczak Nissan Y61 36 100 100 236
2. Piotr Szupryczyński Tomek Szupryczyńscy Patrol Y61 40 80 80 200
3. Mateusz Lewczuk Artur Kożyczkowski Suzuki Samurai 100 22 40 162
4. Dariusz Kitowski Łukasz Kitowski UAZ 469B 20 26 60 106
5. Marcin Śliwiński Henryk Śliwiński Suzuki Samurai 16 60 10 86
6 Tomasz Kobyłecki Michał Pawłowski Suzuki Samurai 60 20 0 80
Michał Rychłowski Małgorzata Rychłowska Toyota HDJ 80 80 0 0 80
7 Bartek Łojek Dorota i Maciek Łojek Nissan Patrol Y60 0 14 50 64
8 Andrzej Kuźmicki Romek Burandt Nissan Y61 0 50 0 50
Maciej Radkiewicz Darek Grochowski Pajero 50 0 0 50
9 Adam Zaradzki Jolanta Zaradzka Nissan Y61 8 40 0 48
Piotr Tchórzewski Anna Tchórzewska Nissan Terano I 10 18 20 48
10 Andrzej Strachota Sławomir Kołodziejski Suzuki Samurai 4 10 32 46
11 Ryszard Janikowski Joanna Laskowska Suzuki Samurai 0 45 0 45
Maciej Błaszczyk Dagmara Błaszczyk Suzuki Samurai 45 0 0 45
Marcin Wit Piotr Morzy Land Rover 0 0 45 45
12 Okrój Andrzej Natalia Nowaczyk Suzuki Vitara 1 7 36 44
13 Tomasz Bancarzewski Maja Ginalska Nissan Y60 22 0 16 38
14 Marek Wiliński Joanna Wilińska Nissan Y61 0 36 0 36
15 Natasza Falkowska Jacek Majchrzak Mitsubishi Pajero 0 32 0 32
Arkadiusz Szlachta Wojciech Dąbrowski Suzuki Samurai 32 0 32
16 Krzysztof Kupczyk Karolina Kraujutowicz Jeep 18 13 0 31
17 Szymon Hirsz Suzuki Samurai 0 29 0 29
Adam Serkowski Sławomir Młyński Suzuki Vitara 29 0 0 29
Krzysztof Kowalczyk Joanna Kowalczyk Jeep 0 0 29 29
18 Sławomir Chojnowski Adam Potrykus / Paweł Parusiński Suzuki Samurai 0 3 24 27
19 Robert Tkaczyk Agnieszka Tkaczyk Suzuki Samurai 26 0 0 26
Paweł Salomon Marek Salomon Suzuki vitara 0 0 26 26
20 Michał Przyk Bartek Kujaczyński Uaz 0 24 0 24
Adam Klawa Marek Bach Suzuki Vitara 24 0 24
21 Staszek Bosko Grzegorz Bosko/Maciek Róźycki Suzuki Samurai 1 9 13 23
22 Seweryn Łucyk Michał Krasko Jeep 0 0 22 22
23 Krzysztof Bigoszewski Dorota Bigoszewska Nissan Y60 0 0 18 18
24 Jarosław Fijołek Mitsubishi Pajero 1 16 0 17
25 Krzysztof Walicki Alina Peek Suzuki Jimny 0 15 0 15
Grzegorz Juszczyk Andrzej Kalitowski Mitsubishi L200 15 0 0 15
Pawel Pawlikowski Agnieszka Pawlikowska Nissan Y60 1 0 14 15
Adam Reetz Piotr Orłowski 0 0 15 15
26 Adam Babkiewicz Krystyna Babkiewicz Mitsubishi Pajero 14 0 0 14
27 Łukasz Kołodziejczyk Magdalena Kołodziejczyk Suzuki Samurai 13 0 13
28 Wojciech Lewiński Bartek Lewiński Jeep Cherokee 0 12 0 12
Waldemar Kleinschmidt Anna Szabowska-Kleinschmidt 12 0 0 12
Jacek Konopieniec Joanna Konopieniec Suzuki Samurai 0 0 12 12
29 Piotr Krawczyk Mateusz Krawczyk Jeep Cherokee 0 11 0 11
Krzysztof Bednarski Emilia Badnarska Range Rover 11 0 0 11
Adam Chyliński Maciek Kowalski Jeep Cherokee 0 0 11 11
30 Krzysztof Cymerys Grzegorz Koseda 9 0 0 9
Sonia jurkiewicz Tadeusz Balcer Suzuki samurai 0 0 9 9
31 Łukasz Kuczyński Karolina Kuczyńska Toyota LC 0 8 0 8
Igor Gudalewicz Lueto Piechowski Range Rover 7 1 0 8
Jan Chrościcki Krzysztof Chrościcki Suzuki Samurai 0 0 8 8
32 Włodzimiesz Wróbel Mitshubishi Pajero 0 6 0 6
Piotr Solis Damian Zawadzki Mitsubishi Pajero 5 1 0 6
Rafał Różalski Agnieszka Czernik Toyota 6 0 0 6
33 Henryk Szoska Michał Szoska Daihatsu Rocky 0 5 0 5
Krzysztof Ziętara Anna Rymsza i Piotr Piwarski Uaz 469B 1 4 0 5
34 Bartosz Żukowski Jacek Struk Toyota Hilux 3 0 0 3
35 W.Bosiacki Mitshubishi 0 2 0 2
Michał Kowalewski Michał Cieślewicz Suzuki Samurai 1 1 0 2
Dariusz Rogowski Rafał Dobrzański Nissan Terano II 1 1 0 2
Sławomir Popowicz Dorota Popowicz i Patryk Popowicz Mitsubishi Pajero 2 0 0 2
36 Jarosław Puzan Piotr Winikajtis Nissan Y61 1 0 0 1
Artur Kapica 1 0 0 1
Mariusz Kreft Marzena Kreft Partol GR 1 0 0 1
Łukasz Konarski Maciej Zacharczuk Suzuki Vitara 1 0 0 1
Adam Sas Iza Kania Toyota LC90 1 0 0 1
Dariusz Obst Marta Helbin NISSAN PATROL K160 1 0 0 1
Tomasz Śliwiński Jakub Śliwiński GAZ 69 1 0 0 1
0 1
Marek Teleszko Bartosz Teleszko GAZ 69 1 0 0 1
Grzegorz Małszycki Klaudia Nowak Opel Frontera Sport 1 0 0
Andrzej Łaski Teresa Drabik UAZ 0 1 0 1
Łukasz Filipek Jerzy Filipek Grand Vitara 0 1 0 1
Arkadiusz Smaza Konrad Cholewski Jeep Cherokee 0 1 0 1
Karol Janczewski Łukasz Szczepaniak Suzuki Samurai 0 1 0 1
Michał Krause Rafał Żuk Suzuki Samurai 1 0 0 1
Szymon Grzegorczyk Jędrzej Jurkowski UAZ 469B 1 0 0 1
Tomasz Klocyk Ania, Maciek, Klocyk Volvo C303 1 0 0 1
79

One Response to “Klasyfikacja generalna pucharu GD4x4”

  • Jabłonowo – miejscowość położona w północnej Wielkopolsce, w gminie Ujście, przy szosie Ujście- Czarnków. Jest to mała, ale niezwykle malownicza wieś. Poznasz tu historię Jabłonowa za czasów von Kegla, pałac Jabłonowski oraz historie alei bukowej

Add reply

*